1 0 3000 0 300 120 30 http://www.chemyshow.com 960 0
site-mobile-logo

Teambuildingy

Je nutné být supermanem, abyste mohli držet oheň ve dlani? Potřebujete být zkušeným střelecem, abyste mohli střílet z děla?

Je důležité získat diplom z chemie, abyste mohli vytvaret chemické sloučeniny? Samozřejmě že ne! Stačí se stát účastníkem teambuildingu od „Chemy Show“, kde se nejambicióznější očekávání stanou realitou! Na tak neobvyklem treninku pro rozvoj tymoveho ducha jste jeste nikdy předtím nebyli. Vytváříme zajímavy a nevšední teambuilding s velkou variabilitou chemických  úkolů, které sestavime individuálně dle požadavků každého zákazníka.

Spojíme mega-výbuchy a centrifugu, vědecké experimenty a úkoly. vytvorime tematicke zadani podle Vaši činnosti.

Připravime Vam nabidku pro jakykoliv rozpočet a typ udalosti, ať se již jedná o menší  oslavu, nebo velkou firemní akci.

Prekvapime i velmi naročné účastníky. S nami mate naprosto volnou ruku při vyberu mista konani akce: ve Vaších kancelářich, otevřených prostorech v centru města nebo na venkově. Zanechte v historii Vaší společnosti nezapomenutelný zážitek! Grandiozni výbuch dusíku, epické vypuštění velkého množství raket na oblohu … To vše vyvolává emoce, neméně zahrive a jasné, a to se nezapomíná!